جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
معاونت صنايع دستي
کمينه   

 نام و نام خانوادگی : پروانه حیدری

تحصیلات : کارشناسی مدیریت دولتی ، دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

سوابق کاری :

از سال 75 لغایت 78 در هنرستان فنی دخترانه اداره کل آموزش و پرورش استان تدریس نموده

دارای 18 سال سابقه کار در صنایع دستی که  تعدادی ازفعالیتهای نامبرده : مسئول آموزش صنایع دستی کرمانشاه ، کارشناس مسئول توسعه ، ترویج و اموربازرگانی ، مسئول برگزاری جلسات داوری نشان ملی منطقه غرب در استان و رابط پژوهشی حوزه هنرهای سنتی اداره کل جهت همکاری با پژوهشکده هنرهای سنتی و صنایع دستی میباشد. و هم اکنون بعنوان معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه مشغول به فعالیت است.