جمعه ، 04 اسفند 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
گزارش نشست خبری راهنمایان گردشگری کشور/ وزارت گردشگری در دستور کار مجلس
   نشست خبری یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در کرمانشاه برگزارشد به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در سومین ...(ادامه)
تاریخ: 1396/12/03       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
400 راهنمای گردشگری کشور از جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه بازدید کردند
 در نخستین روز؛ 400 نفر از راهنمایان گردشگری کشور از جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند در نخستین روز از یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور از جاذبه های گردشگر...(ادامه)
تاریخ: 1396/12/02       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
آزمون مدیرفنی دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمانشاه برگزار شد
 آزمون مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، صبح روز جمعه 27 بهمن ماه این ...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/27       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 412اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين