شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در فروردین 1392

عملکرد ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی 92
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه  به تشریح عملکرد ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی 92 پرداخت. جلیل رحیمی صدر با بیان اینکه اولین جلسه این ستاد با حضور...(ادامه)
تاریخ: 1392/01/26   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
از کتاب 1000 صفحه ای «نوروز 92 در کرمانشاه» رونمایی شد
  با حضور مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از کتاب 1000 صفحه ای «نوروز 92 در کرمانشاه» رونمایی شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل می...(ادامه)
تاریخ: 1392/01/18   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
رشد 29 درصدی بازدید از موزه های استان
معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه از رشد 29 درصدی بازدید از موزه های استان در نوروز امسال خبر داد و موزه تکیه معاون الملک را پربازدید ترین موزه استان در این ایا...(ادامه)
تاریخ: 1392/01/18   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 20اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين