چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در فروردین 1396

تاق بستان با 84 هزار بازدیدکننده رکورد زد
مدیر پایگاه میراث فرهنگی مجموعه تاریخی تاق بستان از ورود 84 هزار گردشگر به این مجموعه تاریخی در ایام تعطیلات نوروز 96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، ص...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/14       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
ورود قریب به دو میلیون گردشگر به کرمانشاه
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از ورود قریب به دو میلیون گردشگر به استان تا پایان سیزدهم فروردین خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهن...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/14       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز در پی انجام بازدیدهای نظارتی
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز 96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/14       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 19اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين