دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در دی 1392

نشست هم اندیشی مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با مدیران اماکن اقامتی...
  روز دوشنبه مورخ 23/10/92   جلسه اي با حضور مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، معاون گردشگری استان  و مدیران دفاتر و ش...(ادامه)
تاریخ: 1392/10/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
«اسحاق‌وند» و گوردخمه‌هایش را بیشتر بشناسیم
 معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: «اسحاق‌وند» نام منطقه ای در استان کرمانشاه است که به واسطه داشتن گوردخمه هایش معروف ا...(ادامه)
تاریخ: 1392/10/24   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
دیدار مدیر کل و معاونین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با نماینده ولایت ...
 روز یکشنبه 22 دی ماه مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، ریاست محترم حراست به همراه معاونین این اداره کل با آیت اله علما، امام جمعه محترم ، نماینده...(ادامه)
تاریخ: 1392/10/22   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين