پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در بهمن 1391

افزایش قیمت ارز بهترین فرصت برای جذب گردشگر است
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگیف صنایع دستی و گردشگری استان گفت : افزایش قیمت ارز بهترین فرصت برای جذب گردشگر است. محمد رضا ستایش فر بابیان مطلب فوق افزود: افزایش قیمت ار...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/01   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
دومین جلسه استانی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برگزار شد.
دوشنبه 30 بهمن ماه دومین جلسه استانی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی با حضور استاندار و مسئولین اجرایی استان برگزار شد. در این جلسه جناب آقای هاشمی استاندارمحترم کرمانشاه در خصوص ...(ادامه)
تاریخ: 1391/11/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
جمع آوری 400 تخت اضافه و غیر مجاز در اماکن اقامتی قصرشیرین
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قصر شیرین از جمع آوری 400 تخت غیر مجاز در اماکن اقامتی قصر شیرین خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،...(ادامه)
تاریخ: 1391/11/29   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين