دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اسفند 1390

تهیه 500 هزار اقلام تبلیغاتی برای معرفی استان کرمانشاه در نوروز 1391
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از تهیه 500 هزار اقلام تبلیغاتی برای معرفی استان کرمانشاه در نوروز 91 خبر داد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل ...(ادامه)
تاریخ: 1390/12/23   گروه: گردشگری    توسط: Rahman Amiri    نظرات: 0
بیستون آماده استقبال از یک میلیون گردشگر نوروزی است.
مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون گفت: بیستون آماده استقبال از یک میلیون گردشگر نوروزی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرم...(ادامه)
تاریخ: 1390/12/17   گروه: گردشگری    توسط: Rahman Amiri    نظرات: 0
در ایام نوروز 91 ظرفیت اقامت شبانه استان بیش از 100 هزار نفر خواهد بود.
معاون گردشگری اداره کل ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان كرمانشاه، گفت: در ایام نوروز 91 ظرفیت اقامت شبانه استان بیش از 100 هزار نفر خواهد بود. یداله فرجی، اظهار د...(ادامه)
تاریخ: 1390/12/13   گروه: گردشگری    توسط: Rahman Amiri    نظرات: 0