چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اسفند 1391

بوستان های کرمانشاه در انتظار میهمانان نوروزی/ به جای چادر از کانکس استفاده می شود
 مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری استان کرمانشاه از تجهیز بوستان های استان به کانکس برای اسکان مسافرین خبرداد و گفت: چادر مشکلات زیادی را برای مسافرین داشت لذا ...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/28   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
جشنواره سبزه های نوروزی در کرمانشاه برگزار شد
جشنواره سبزه های نوروزی در قالب جشنواره ملی صدای بهار در کرمانشاه برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ک...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/28   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اقلام تبلیغاتی نوروز92 توزیع شد
 مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از توزیع اقلام تبلیغاتی بین شهرستانهای استان خبر داد. احسان احمدی نصر با بیان خبر فوق اظهار...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/27   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 14اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين