چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اسفند 1392

افتتاح فاز اول هتل اقامتی شهرستان سنقر و کلیایی
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از افتتاح فاز اول هتل نور در شهرستان سنقر و کلیایی خبر داد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میر...(ادامه)
تاریخ: 1392/12/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
ایام نوروز 93 محوطه تاق‌بستان تاساعت 23 باز است
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: ایام نوروز 93 محوطه تاق‌بستان تاساعت 11 شب برای بازدید گردشگران باز است. به گزارش ر...(ادامه)
تاریخ: 1392/12/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
رونمایی از برنامه‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر در کرمانشاه با حضور مسئولان استانی و همزمان با سراسر کش...
مراسم رونمایی از برنامه‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر در کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، صبح امروز 25 اسفند...(ادامه)
تاریخ: 1392/12/25   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين