شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اسفند 1394

حضور هنرمند کرمانشاهی در مسابقات جهانی منبت و پیکره تراشی نپال
حضور هنرمند کرمانشاهی در مسابقات جهانی منبت و پیکره تراشی نپال
  علیرضا باوندپور هنرمند توانمند کرمانشاهی در مسابقات جهانی منبت و پیکره تراشی در کشور نپال حضور می یابد به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دس...(ادامه)
تاریخ: 1394/12/29   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
زردویی می‌تواند یکی از روستاهای هدف گردشگری کشور باشد
دکتر فیاضی مدیرکل دفتر همکاری و توافقات ملی گردشگری و ناظرستاد خدمات سفرکشور از روستای زردویی در استان کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ...(ادامه)
تاریخ: 1394/12/29       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
نگاه ویژه‌ای به تامین امنیت گردشگران ورودی به استان داریم
فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به تامین امنیت گردشگران ورودی به استان داریم. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه،...(ادامه)
تاریخ: 1394/12/29       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين