شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اردیبهشت 1391

انجام مطالعات باستان شناسی و کاوش در محوطه تاق بستان
مدیر پایگاه میراث فرهنگی تاق بستان، گفت: برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی مطالعات باستان شناسی و کاوش در محوطه تاریخی فرهنگی تاق بستان انجام می گیرد. به گزارش روابط عموم...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
بالن‌هاي بادي در کرمانشاه به پرواز درآمدند.
اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه با به پرواز درآوردن 3 بالن بادي در محوطه باستاني بيستون و محل موزه منطقه‌اي کرمانشاه به استقبال هفته ميراث فرهنگي رفت. مع...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/27   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
راه‌اندازي کارگاه ترويج و آموزش بسته‌بندي صنايع دستي کرمانشاه
مديرکل ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه ‌گفت: اين اداره کل قصد دارد به منظور ترويج و آموزش بسته‌بندي صنايع دستي کرمانشاه کارگاهي راه‌اندازي کند. به گزارش رو...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/27   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين