چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اردیبهشت 1392

نمایش توانمندیهای میراث فرهنگی کرمانشاه در کاخ سعدآباد تهران
دبیر اجرایی برگزاری هفته میراث فرهنگی استان از نمایش توانمندیهای میراث فرهنگی کرمانشاه در کاخ سعدآباد تهران خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و ...(ادامه)
تاریخ: 1392/02/25   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تا دو ماه دیگر بخشی از داربست های سنگ نبشته داریوش باز خواهد شد.
مدیر پایگاه جهانی بیستون گفت: تا دو ماه دیگر بخشی از داربستهای کتیبه داریوش را باز خواهیم کرد. مهندس حسین راعی در این خصوص اظهار داشت: مدتی است که به دلیل انجام پروژه اسکن نو...(ادامه)
تاریخ: 1392/02/14   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0