چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در اردیبهشت 1393

برگزاری جشنواره فرهنگی ،هنری ورزشی عشایر استان کرمانشاه به مناسبت هفته میراث فرهنگی ...
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه به مناسبت هفته میراث فرهنگی ،جشنواره فرهنگی ، هنری و ورزشی بسیج عشایری با همکاری اداره ک...(ادامه)
تاریخ: 1393/02/30   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
غرفه های جاذبه های گردشگری ،گیاهان دارویی وسیاه چادر عشایر استان کرمانشاه در جشنواره نطنز برتر شناخت...
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، ستایش فر معاون گردشگری اظهار داشت :در اولین جشنواره ملی طب سنتی گیاهان دارویی و طبیعت گ...(ادامه)
تاریخ: 1393/02/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برنامه های اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بمناسبت هفته میراث فرهنگی و ر...
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ، همه ساله به مناسبت 18 می مصادف با 28 اردیبهشت روز جهانی موزه در دنیا گرامی داشته ...(ادامه)
تاریخ: 1393/02/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين