چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در خرداد 1392

تشدید طرح نظارت بر تاسیسات گردشگری در تابستان 92
در جلسه ای که در محل اداره کل تعزیرات حکومتی با حضور نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، اداره کل تعزیرات حکومتی، معاونت بازرسی سازمان، صنعت معدن و تج...(ادامه)
تاریخ: 1392/03/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تقدیر معاون میراث فرهنگی کشور از فعالیت های رسانه ای کرمانشاه
معاون میراث فرهنگی کشور در جریان برگزاری نمایشگاه میراث و رسانه که در کاخ موزه سعد آباد تهران برگزار شد از فعالیت رسانه ای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کر...(ادامه)
تاریخ: 1392/03/23   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
حضور کرمانشاه در نمایشگاه سفر در کاخ-موزه نیاوران
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان به توضیح اقدامات این معاونت در "نمایشگاه سفر" که با حضور جمع کثیری از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری و سفر در مجم...(ادامه)
تاریخ: 1392/03/20   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين