پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در خرداد 1393

خانقاه کرمانشاه، روستایی به قدمت تاریخ
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری  استان کرمانشاه،  روستای خانقاه از توابع بخش مرکزی شهرستان پاوه در استان کرمانشاه است که در یک...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/31   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
جشنواره تجلیل از هنرمندان پیشکسوت و جوان صنایع دستی استان کرمانشاه در هتل پارسیان برگزار شد
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه جشنواره تجلیل از هنرمندان صنایع دستی با حضور جناب آقای سلیمانی مدیر کل حوزه استانداری ،س...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/28       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برگزاری نمایشگاههای صنایع دستی کرمانشاه به مناسبت روز جهانی صنایع دستی
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی . صنایع دستی و گردشگری استان به مناسبت روز جهانی صنایع دستی از تاریخ 20/3/93 لغایت 25/3/93  در محل دائمی نمایشگاه های بین...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/26   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين