سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در خرداد 1394

چه بر سر شهر اشکانی بغستانه در بیستون می­آید؟ / سجاد علی­بیگی*
چه بر سر شهر اشکانی بغستانه در بیستون می­آید؟ / سجاد علی­بیگی*
یکی ازنوشته­های مهم و ارزشمند دوره اشکانی کتاب منزلگاه­های اشکانی نوشتۀ ایزیدور خاراکسی است که در سال­های نخستینِ سدۀ اول میلادی نگاشته شده است. ایزیدور در این نوشته به شهرها،...(ادامه)
تاریخ: 1394/03/30   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
انجام کاوش باستان شناسی در محوطه شکارگاه خسرو
انجام کاوش باستان شناسی در محوطه شکارگاه خسرو
 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از انجام کاوش باستان‌شناسی در محوطه شکارگاه خسرو کرمانشاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، ...(ادامه)
تاریخ: 1394/03/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
استقبال گسترده مردم از نمایشگاه صنایع دستی کرمانشاه
استقبال گسترده مردم از نمایشگاه صنایع دستی کرمانشاه
نمایشگاه صنایع دستی استان کرمانشاه که به مناسبت روز جهانی صنایع دستی و هفته صنایع دستی در محل موزه صنایع دستی استان دایرمی باشد با استقبال گسترده مردم همراه است. به گزارش روا...(ادامه)
تاریخ: 1394/03/26   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين