شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در تیر 1392

باستان‌شناسان در حال گمانه‌زنی در بخش غربی بنای ناتمام ساسانی بیستون هستند
مدیر پایگاه جهانی بیستون گفت باستان شناسان مشغول گمانه زنی در بخش غربی بنای نا تمام ساسانی بیستون هستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استا...(ادامه)
تاریخ: 1392/04/30   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پپشرفت98 درصدي هتل سینا در کرمانشاه
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پیشرفت98  درصدی  "هتل سینا" ی شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: این هتل با مساحت 1200 متر مربع ...(ادامه)
تاریخ: 1392/04/23   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
رستورانهای ارائه دهنده خدمات به مسافران به کرمانشاه در ماه مبارک رمضان اعلام شدند
جهت رفاه حال مسافران به شهر کرمانشاه، علاوه بر غذا خوریهای بین راهی،  رستورانهای ذیل در سطح شهر در طول ماه مبارک رمضان آماده سرویس دهی می باشند رستورانها ی مجاز به...(ادامه)
تاریخ: 1392/04/20   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين