چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در تیر 1393

کلنگ فاز دوم مجموعه تفریحی-توریستی ستاره اورامان به زمین خورد
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، کلنگ فاز دوم مجموعه تفریحی – توریستی اورامان، در شهرستان روانسر ، توسط مهندس رضایی بابادی ، اس...(ادامه)
تاریخ: 1393/04/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
فراخوان اولین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بارویکرد اقتصادوفرهنگ
  فراخوان اولین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بارویکرد اقتصادوفرهنگ به یاری خداوند متعال سازمان میراث فرهنگی ,صنایع دستی وگردشگری کشور به منظور بزرگداشت روزجهانی گردشگری(5...(ادامه)
تاریخ: 1393/04/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صادارات بیش از یک میلیون دلار صنایع دستی استان کرمانشاه
بنابه گزارش  روابط  عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در سه ماهه اول سال 93 در بخش صنایع دستی به میزان 378/164/1 دلار صادرات  محصو...(ادامه)
تاریخ: 1393/04/30   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين