شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در تیر 1394

کشف آثار دوره مفرغ و عصر آهن در گورستان پارتی تاق بستان
گمانه زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم محوطۀ موسوم به گورستان پارتی تاق بستان کرمانشاه با هدف جلوگیری از تخریب محوطه به کشف آثاری از دورۀ مفرغ میانی و جدید، عصر آهن سه و...(ادامه)
تاریخ: 1394/04/30   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
چهار اثر کرمانشاه ثبت ملی شد
چهار اثر کرمانشاه ثبت ملی شد
با تلاش واحد ثبت آثار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بازی های محلی زوران و پلان، شاهنامه خوانی کردی و دانش بومی واحدهای سنجش به عنوان میراث ناملموس...(ادامه)
تاریخ: 1394/04/24   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
زندگی عشایری یکی از ظرفیت های بلغوه گردشگری استان است/ سمن های توسعه گردشگری عشایری باید تشکیل شوند
زندگی عشایری یکی از ظرفیت های بلغوه گردشگری استان است/ سمن های توسعه گردشگری عشایری باید تشکیل شوند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، آداب و رسوم زندگی عشایری را یکی از ظرفیت های بلغوه صنعت گردشگری استان کرمانشاه دانست که می تواند مورد توجه گردشگران خ...(ادامه)
تاریخ: 1394/04/22   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 4اولين   قبلي   [1]  2  3  4  بعدي   آخرين