پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در مرداد 1393

افتتاح بنیاد ایران شناسی شعبه کرمانشاه
  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه :بنیاد ایران شناسی ، شعبه کرمانشاه با همکاری این اداره کل ، در ساختمان تاریخی سوری واق...(ادامه)
تاریخ: 1393/05/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون رئیس جمهور در استانداری کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ، جلسه شورای اداری با حضور آقای جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور و اهمیت به موضوع میراث فرهنگی ...(ادامه)
تاریخ: 1393/05/16   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
فراخوان حضور در جشنواره صنایع دستی
  بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه  از تاریخ 15/5/93 لغایت 17/5/93 به مدت سه روز جشنواره ای در بخش نمای...(ادامه)
تاریخ: 1393/05/14   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين