چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در شهریور 1392

صنایع دستی زنده ترین بخش صنعتی فرهنگ ماست
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: صنعتگران صنایع دستی از تاریخ 30 شهریور تا 3 مهرماه در نمایشگاه استان آذربایجان غربی (ارومیه) حضور فعال خ...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/30   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تخفیف 10 تا 30 در صدی هتلها و مراکز اقامتی استان کرمانشاه در ایام هفته گردشگری
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از تخفیف 10 تا 30 در صدی هتلها و مراکز اقامتی استان در ایام هفته گردشگری خبر داد.     محمدرضا ...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/29   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صنایع دستی قصرشیرین رونق می گیرد.
مدیر اداره میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری شهرستان قصر شیرین گفت: صنایع دستی قصر سیرین رونق می گیرد. وی اظهار داشت: شهرستان قصر شیرین دارای پتانسیل قابل توجهی در صنا...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/29   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين