سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در مهر 1391

تهیه پرونده آیین رب انارگیری برای قرار گرفتن در لیست میراث معنوی کشور
معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه از تهیه پرونده آیین رب انارگیری برای قرار گرفتن در لیست میراث معنوی کشور خبر داد.   علیرضا مرادی بیستونی  منطقه کرمانشاه د...(ادامه)
تاریخ: 1391/07/26   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
ارزآوري 4 و نيم ميليون دلاري گيوه کرمانشاه در 6 ماه
صادرات محصولات هنرهاي سنتي و صنايع دستي استان کرمانشاه در 6 ماه نخست امسال حدود 4 ميليون و 400 هزار دلار بوده است. «نصرت‌الله سپهر» معاون صنايع دستي استان کرمانشاه  با ...(ادامه)
تاریخ: 1391/07/26   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0