چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در مهر 1392

بر پایی 49 نمایشگاه صنایع دستی کرمانشاه در سال 92
نصرت اله سپهر از برپایی 49 نمایشگاه صنایع دستی کرمانشاه در سال جاری خبر داد.  نصرت اله سپهر سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری در این رابطه اظهار داشت:صنای...(ادامه)
تاریخ: 1392/07/27   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
رونمایی از نرم افزار جامع کرمانشاه شناسی
     سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از رونمایی نرم افزار جامع کرمانشاه شناسی که قابلیت نصب بر روی گوشی های هوشمند(اندروید...(ادامه)
تاریخ: 1392/07/27   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
مانور حفاظت از آثار تاریخی شهرستان هرسین کرمانشاه
بنا به گزارش یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه مانوری به منظور پیشگیری از وقوع حفاری و ساخت وساز غیر مجاز در سطح حریم منطقه بیستون ،شهرستان ...(ادامه)
تاریخ: 1392/07/23   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 10اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين