شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در آبان 1392

طراحی تابلوهای راهنمای آثار تاریخی کرمانشاه
سرپرست این اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: طراحی و ساخت تابلوهای راهنما و معرفی آثار تاریخی فرهنگی کرمانشاه در حال اجرا است. به گزارش روابط عمومی...(ادامه)
تاریخ: 1392/08/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برای اجرای بافت تاریخی کرمانشاه نیازمند اجرای دقیق ماده 115 برنامه چهارم توسعه هستیم.
 معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برای حفاظت و احیای پهنه های تاریخی شهر، نیاز به اجرای کامل و دقیق موارد قید شده در ماد...(ادامه)
تاریخ: 1392/08/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
خانقاه پاوه، روستایی به قدمت تاریخ
روستای خانقاه از توابع بخش مرکزی شهرستان پاوه در استان کرمانشاه است که در یک ناحیه کوهستانی استقرار یافته است. تاریخ پیداش روستا به دوره یزدگرد سوم ساسانی بر می گردد و قلعه و ...(ادامه)
تاریخ: 1392/08/26   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 10اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين