چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در آبان 1393

فعالین گردشگری استان کرمانشاه توانمندی های خود را در نمایشگاه سراسری تهران به نمایش می گذارند
  فعالین حوزه گردشگری استان کرمانشاه به منظور نشان دادن پتانسیل های گردشگری استان در نمایشگاه صنعت گردشگری و صنایع وابسته که 23 الی 26 بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار ...(ادامه)
تاریخ: 1393/08/20   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برنامه ویژه استان برای توسعه سایت جهانی بیستون
  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان گزارش عملکرد و مصوبات کارگروه گردشگری استان را تشریح کرد. به گزارش رو...(ادامه)
تاریخ: 1393/08/19   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کلاس پدافند غیر عامل برای کارکنان میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد
  کلاس بررسی شیوه های پدافند غیر عامل برای کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنا...(ادامه)
تاریخ: 1393/08/19   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين