چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در آذر 1391

1100 مورد بازدید از تاسیسات گردشگری استان
ستایش فر، سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه اعلام کرد از آغاز سال جاری تا بیستم آذر ماه 1100 مورد بازدید از تاسیسات گردشگری استان به منظور بهسازی خدمات و سرویس دهی هتلها...(ادامه)
تاریخ: 1391/09/21   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
آزمون جامع راهنمایان ایرانگردی و مدیریت فنی در کرمانشاه برگزار شد
  ستایش فر، سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه اعلام کرد:  آزمون جامع مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی روز جمعه  17 آذر ماه در ...(ادامه)
تاریخ: 1391/09/18   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
محمد رضا ستایش فر سرپرست جدید معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان...
مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمانشاه روز شنبه 11 آذر 1391 برگزار شد. در این جلسه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی ...(ادامه)
تاریخ: 1391/09/13   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0