چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در آذر 1392

به خاطر فرار از پرداخت‌مالیات، آمار دقیقی از ورود گردشگران وجود ندارد
معاون گردشگری استان کرمانشاه گفت:  برخی دفاتر خدمات گردشگری به‌دلیل فرار از پرداخت‌مالیات، آمار دقیقی از ورود گردشگران خارجی ارائه نمی‌دهند. محمدرضا ستایش فر  گفت: ...(ادامه)
تاریخ: 1392/09/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان
مجمع عمومی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان برگزار گردید محمد رضا ستایش فر، معاون گردشگری استان، با اعلام خبر فوق افزود: مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی دفات...(ادامه)
تاریخ: 1392/09/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
معاون گردشگری استان کرمانشاه ازبرگزاری آزمون جامع دوره‌های گردشگری خبر داد
 معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری آزمون جامع دوره‌های گردشگری خبر داد.  محمد رضا ستایش فر اظهار کرد: آزمون جامع و...(ادامه)
تاریخ: 1392/09/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 8اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين