شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

موضوعات ارسال شده در آذر 1393

10 مرکز اقامتی و پذیرایی در استان کرمانشاه پلمپ شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پلمپ 10 مرکز اقامتی و پذیرایی متخلف در استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش روابط عمومومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع...(ادامه)
تاریخ: 1393/09/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تقدیر مدیرکل میراث فرهنگی از اقدام ارزشمند نوجوان 10 ساله کرمانشاهی
  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اقدام ارزشمند نوجوان 10 ساله کرمانشاهی برای اهدای مدال خود به کوهنورد خارجی تقدیر کرد. به گزارش روابط عموم...(ادامه)
تاریخ: 1393/09/19   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید مدیرکل امور موزه های کشور از پروژ موزه بزرگ کرمانشاه
  مدیرکل امور موزه های کشور در راس هیاتی از معماران و کارشناسان مطرح کشور از پروژه احداث موزه بزرگ کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنای...(ادامه)
تاریخ: 1393/09/05   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين