سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/01/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 112 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازدید سرزده معاون گردشگری کشور از فعالیت های ستادخدمات سفر کرمانشاه

بازدید سرزده معاون گردشگری کشور از فعالیت  های ستادخدمات سفر کرمانشاه

 معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور در سفری سرزده به استان کرمانشاه از فعالیت های ستاد خدمات سفر این استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، محمد محب خدایی ظهر امروز (2 فروردین) به منظور بازدید از روند فعالیت ها و اقدامات ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه وارد این استان شد.

 

وی در این سفر از بخشی از مناطق گردشگری استان کرمانشاه بازدید کرد.

 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور پس از این بازدید با حضور در ستادخدمات سفر نوروزی استان واقع در میدان امام خمینی(ره) در جریان خدمات رسانی این ستاد به مسافرین و میهمانان نوروزی قرار گرفت.

 

مقصد بعدی بازدید محب خدایی مجموعه تاریخی "تاق بستان" بود که در این بازدید نیز از نوروزگاه و نمایشگاه صنایع دستی این مجموعه دیدن کرد.

 

وی در این سفر عملکرد ستاد خدمات سفر نوروز استان کرمانشاه را مثبت ارزیابی کرد

 
تصاویر مرتبط
  • بازدید سرزده معاون گردشگری کشور از فعالیت  های ستادخدمات سفر کرمانشاه