جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/04/05 نظرات: 0 نظر نمایش: 104 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دومین نشست هم اندیشی فعالین گردشگری کرمانشاه برگزار شد

 دومین نشست هم اندیشی فعالین گردشگری کرمانشاه برگزار شد

 

دومین نشست هم اندیشی نمایندگان فعالین بخش گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، وحید امیری روز سه شنبه 5 تیرماه در دومین نشست هم اندیشی فعالین و مسئولین حوزه گردشگری استان با اشاره به ضعف تبلیغات درحوزه گردشگری استان، عنوان کرد: امروزه یکی از مهمترین ابزارهای معرفی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری، حوزه تبلیغات و استفاده از فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: در راستای ایجاد رونق در حوزه گردشگری کرمانشاه ضروری است با استفاده از تبلیغات، ظرفیت های تاریخی، طبیعی، آداب و رسوم و آئین های استان را بیشتر معرفی کنیم.

امیری خاطرنشان کرد: به این منظور راه اندازی 10 فرستند اطلاعات و اپلیکیشن جاذبه های گردشگری کرمانشاه را در اماکن تاریخی و گردشگری استان در دستور کار قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: گردشگران می توانند با استفاده از اینترنت وای فای رایگان درا ین اماکن، اطلاعاتی در خصوص  جاذبه های گردشگری استان که برروی این فرستنده ها بارگذاری شده را با حجم کم و سرعت زیاد دریافت و بروری گوشی خود نصب کنند.

معاون گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: البته در تلاشیم تا از این 10 فرستنده یک فرستنده را در کنسولگری عراق در کرمانشاه ویک فرستنده را درکنسولگری ایران در اربیل نصب کنیم که در این زمینه در حال رایزنی با مسئولین مربوطه هستیم.

همچنین در این نشست در خصوص برگزاری جشنواره غذا و هنر آشپزی ایرانی که از تاریخ 20 لغایت 22 تیرماه در شهر کرمانشاه برگزار می شود، برنامه ها این جشنواره و چگونگی برگزاری آن مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

نشست هم اندیشی فعالین گردشگری استان با حضور نمایندگان دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری، جامعه هتل داران و رستوران داران و برخی چهره های فعال در حوزه گردشگری استان در محل دفتر معاونت گردشگری اداره کل برگزار گردید.

 
تصاویر مرتبط
  •  دومین نشست هم اندیشی فعالین گردشگری کرمانشاه برگزار شد