جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/05/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 114 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
قابل توجه کلیه صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی:

قابل توجه کلیه صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی:

 بسمه تعالی

 

قابل توجه کلیه صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی:

 

احتراما" با توجه به اینکه احتمال میرود برخی از مواد اولیه در تولیدات صنایع دستی به دلیل کمبود و یا عدم تولید در داخل، وارداتی باشند، لذا به منظور کمک به کارگاه های صنایع دستی سطح استان و جلوگیری از رکود تولید، مقدار و کیفیت مواد اولیه مورد نیاز خود را جهت اقدامات بعدی با ذکر نام ، شماره تماس، رشته مورد فعالیت و سایر اطلاعات لازم، در اسرع وقت به این معاونت ارسال نمایید.                                                                                                                                  

 
تصاویر مرتبط
  • قابل توجه کلیه صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی: