دوشنبه ، 21 آبان 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/05/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 35 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
به مناسبت روز خبرنگار ؛ بازدید از موزه ها و آثار تاریخی برای خبرنگاران رایگان است

به مناسبت روز خبرنگار ؛  بازدید از موزه ها و آثار تاریخی برای خبرنگاران رایگان است

 به مناسبت روز خبرنگار بازدید از اماکن تاریخی و موزه ها در روز چهارشنبه 17 مردادماه برای خبرنگاران رایگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، خبرنگاران می توانند با ارائه کارت معتبر خبرنگاری از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت مدیریت سازمان میراث فرهنگی در این روز به صورت رایگان بازدید کنند.

در استان کرمانشاه به همین مناسبت بازدید از معبد آناهیتا، سایت جهانی بیستون، تاق بستان، تکیه معاون الملک و تکیه بیگلر بیگی در روز چهارشنبه 17 مرداد برای خبرنگاران با ارئه کارت خبرنگاری رایگان می باشد.

 
تصاویر مرتبط
  • به مناسبت روز خبرنگار ؛  بازدید از موزه ها و آثار تاریخی برای خبرنگاران رایگان است