جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/07/05 نظرات: 0 نظر نمایش: 96 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
همزمان با هفته دفاع مقدس؛ مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد

 همزمان با هفته دفاع مقدس؛  مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد

 

همزمان با هفته دفاع مقدس آیین تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه جلیل بالایی روز پنج شنبه در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: همه کسانی که اندیشه دفاع از دین و معنویت را دارند مورد احترام و جایگاه بالایی در جامعه اسلامی ایران دارند. 
وی با اشاره به دلاوری ها و رشادت کسانی که به استقبال شهادت رفتند و یادگاران دفاع مقدس، افزود: بعضی از آرمان خواهی ها قابل معامله نیست و باید از آنها نگه داری کنیم. این ها مثل هویت و بخشی از وجود ما هستند که به عنوان میراث معنوی ما و سرمایه های ماندگار باید حفظ و صیانت شوند. 
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تاکید کرد: آنهایی که در اداره ایثارگر هستند توقع همه از آنها متفاوت است و در راه حفظ این امانت از آنها توقع بیشتری در جامعه وجود دارد. 
 
همچنین در این مراسم جعفر همتی مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کرمانشاه در سخنرانی بیان داشت: اگر کسی فرزند شهید است باید راه شهید را ادامه دهد وگرنه به صرف فرزند شهید بودن سنخیتی با این جایگاه ندارد. 
وی با اشاره به حادثه کربلا ادامه داد: آن کسی فرزند شهید است که راه پدرش را ادامه دهد. شاید کسی ربطی به شهید نداشته باشد اما راه شهدا را بهتر ادامه دهد که این فرد به شهدا نزدیک تر است. 
همتی تاکید کرد: فرزندان شهدا باید از انقلاب و نظام دفاع کنند. شهدا جان را تقدیم کردند که اسلام، ایران، انقلاب و پیمانی که امام برای حریت و آزادگی بست، زنده بماند. 
وی خاطرنشان کرد: کسانی که افتخار ایثارگری را دارند مسئولیت بسیار سنگینی در قبال انقلاب دارند. 
 
 
تصاویر مرتبط
  •  همزمان با هفته دفاع مقدس؛  مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد