جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/07/07 نظرات: 0 نظر نمایش: 84 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کمک 5 هزار یورویی توریست های فرانسوی به بیمارستان الزهرا گیلانغرب

کمک 5 هزار یورویی توریست های فرانسوی به بیمارستان الزهرا گیلانغرب

 به مناسبت روز جهانی گردشگری صورت گرفت:

کمک 5 هزار یورویی توریست های فرانسوی به بیمارستان الزهرا گیلانغرب

گروهی از توریست های فرانسوی همزمان با روز جهانی گردشگری با حضور در شهر گیلانغرب مبلغ 5 هزار یورو به تجهیز بیمارستان الزهرا گیلانغرب کمک کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، عصر روز پنج شنبه 5 مهرماه گروهی از توریست های فرانسوی همزمان با روز جهانی گردشگری با حضور در استان کرمانشاه عازم مناطق زلزله زده و شهر گیلان غرب شدند.

این گروه که تحت عنوان تور سلامت به مناطق زلزه زده استان کرمانشاه سفر کرده بودند با حضور در بیمارستان الزهرا شهر گیلانغرب و بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان مبلغ 5 هزرار یورو به عنوان کمک به تجهیز این بیمارستان در اختیار مسئول شبکه بهداشت شهرستان گیلانغرب قرار دادند.

اعضای این گروه که از شهری در فرانسه که تجربه زلزله را داشت به ایران سفر کرده بودند هدف خود را همدردی و کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه عنوان کردند.

 
تصاویر مرتبط
  • کمک 5 هزار یورویی توریست های فرانسوی به بیمارستان الزهرا گیلانغرب