جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/08/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 84 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد

نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد

 همزمان با نمایشگاه کتاب؛

نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد

همزمان با برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب کرمانشاه نمایشگاه صنایع دستی در جنب نمایشگاه بین المللی شهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، پروانه حیدری معاون صنایع دستی استان در این خصوص اظهار داشت: این نمایشگاه از تاریخ 20 لغایت 25 آبان ماه در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی شهر کرمانشاه جنب نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

وی افزود: این نمایشگاه با 18 غرفه از صنایع دستی شاخص استان با استقبال بسیار مناسب بازدید کنندگان همراه شد.

حیدری تصریح کرد: چرم دوزی، منبت چوب، گیوه، گلیم، چاقو، جاجیم بافی و ... از جمله صنایع دستی استان بودند که در این نمایشگاه عرضه گردیده است.

معاون صنایع دستی استان در خاتمه تصریح کرد: سعی ما بر این است همزمان با نمایشگاه های بزرگ در مجموعه نمایشگاه بین المللی کرمانشاه این نمایشگاه صنایع دستی نیز دایر گردد.

نمایشگاه دائمی صنایع دستی کرمانشاه تابستان امسال به بهره برداری رسیده است.

 
تصاویر مرتبط
  • نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد