جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 47 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود

کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود

 

کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه ملی چهار روزه صنایع دستی در این استان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، پروانه حیدری معاون صنایع دستی با اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی در چهار روز متوالی ( 18 تا 21 دی ماه 97 ) در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می شود.
او ادامه داد: عناوین و مباحث مورد بحث و آموزش در این کارگاه آموزشی شامل کچه و کار روی لباس، گلیم سوزنی و مینا کاری خواهد بود.
حیدری بیان داشت: هر روز از ساعت 8 صبح دوره آموزشی آغاز و از ساعت ۳ بعدازظهر برنامه زنده موسیقی اجرا خواهد شد که بازدید برای عموم ازاد و رایگان می باشد.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: آموزش یکی از راه های مهم حفظ صنایع دستی که معرف فرهنگ و هنر اصیل ایرانی است به شمار می رود و برگزاری چنین کارگاه هایی می تواند در تحقق این مهم بسیار مهم باشد.
گفتنی است؛ شهریه ی هر روز آموزش مبلغ 50 هزار تومان و با اقامت 70 هزار تومان خواهد بود.
همچنین قیمت هر غرفه برای ۴روز 250 هزار تومان درنظر گرفته شده است.
 
تصاویر مرتبط
  • کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود