سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 63 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
ایده هایی گردشگری بیستون 2020

ایده هایی گردشگری بیستون 2020

ایده هایی گردشگری بیستون 2020

 

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون از بررسی ایده های پیشرفت و اعتلای گردشگری بیستون 2020 و حضور اعضای کارخانه تولید فکر ناصر گلی در این محوطه جهانی خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ، صامت اجرایی مدیر پایگاه جهانی بیستون امروز دوشنبه 10 دی ماه در حاشیه جلسه ارائه پیشنهادها و ایده های بیستون 2020 در گفتگویی اظهار داشت: در راستای معرفی پتانسیل‌ها آثار تاریخی محوطه جهانی بیستون، در سطح ملی، فراملی، مردم و جذب سرمایه گذار باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

او ادامه داد: در این راستا، برای تبادل اطلاعات و همفکری در جهت توسعه گردشگری و جایگاه بیستون در سال 2020 از اعضای گروه فعال تولید فکر ناصر گلی دعوت به عمل آمد.

وی تصریح کرد: در این جلسه در خصوص کمبودها، استفاده از فرصت ها و مقابله با تهدیدها موضوعات و مسائل مختلف مورد بررسی و نیاز سنجی قرار گرفت.

اجرایی اظهار امیدواری که خروجی این جلسه با ارائه تفکرات و ایده های جذاب شاهد اعتلای گردشگری محوطه جهانی بیستون در سال 2020 باشیم.

ناصر گلی مسئول این کارخانه فکری نیز در این جلسه اظهار داشت: تاسیس این کارخانه ۳۰ شهریور ۹۷ و اولین جلسه آن همان زمان با حضور اکثریت اعضاء و در محل هتل پارسیان تشکیل گردید .
او گفت: در این کارخانه قرار است به همت اعضاء درباره آبادانی و آینده کشور تفکر و ایده پردازی شده و جلسات طوفان فکری به درخواست مسئولین امر و یا نیاز سنجی صورت گرفته توسط اعضا در شاخه های مختلف برگزار گردد.

گلی در خصوص بیستون 2020 و جایگاه آن در مجامع بین المللی، اظهار داشت: محوطه جهانی بیستون سرمایه این استان و این منطقه است که با طوفان فکری بهترین ایده ها و راهکارها در جهت معرفی بیش از پیش آن به جهانیان تلاش می کنیم.

وی با بیان اینکه نظرات مختلف مورد بررسی قرار گرفت که پس از تصویب منتشر خواهد شد، افزود: بسیار امید داریم با تفکر و مطالعه حال بیستون 2020 بسیار خوب شده باشد.

کارخانه تولید فکر ناصر گلی برای اولین بار در کشور و به همت ناصر گلی یکی از فعالان اجتماعی و رسانه ای ایران با حضور تعدادی از فعالان حوزه های مختلف و جوانان خلاق و نوآور آغاز بکار کرد.

ناصـر گلی متولّد 8 تیرمـاه 1363 بنیانگذار "کارخانه تولید فکر ناصـر گلی" در ایران، مختـرع ، نویسنده، تحصیلات ارشـد مدیریت وکارآفرینی، برنامه سـاز تلویزیون و رادیو و فعـال اجتماعی با سابقه برگزاری بیش از یکصـد اتاق فکـر و جلسه طوفان فکری، در نهادها و دستگاهها و سازمانهای بخش خصوصی و دولتی است. او در مهرماه 1397 یک مجموعه پرورش فکر را با هدف اشاعه مباحث تحول آفرین فکری بنام کارخانه تولید فکر ناصر گلی تأسیس کرد.

 

 

 
تصاویر مرتبط
  • ایده هایی گردشگری بیستون 2020