جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 73 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه

اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه

 

اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه
ریاست محترم سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ضمن بازدید از نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی استان کرمانشاه در قشم، عملکرد این غرفه را مثبت ارزیابی کرد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، کیکاووس جلیلیان سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل روز سه شنبه 11 دی ماه در گفتگویی اظهار داشت: «دکتر مونسان به همراه نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی روز گذشته از غرفه گردشگری کرمانشاه، که صنایع دستی این استان را در معرض نمایش گذاشته بود، بازدید به عمل آورد.»
او ادامه داد: «دکتر مونسان در جریان بازدید از این نمایشگاه با فعالان حوزه گردشگری و هنرمندان صنایع دستی استان کرمانشاه به گفت‌وگو پرداخت.»
جلیلیان با بیان اینکه با شیرینی محلی و سوغات استان کرمانشاه از مسئولان پذیرایی به عمل آمد، افزود: «رئیس سازمان میراث فرهنگی بر استفاد از روش‌های نوین برای بازاریابی و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های متنوع تأکید و دستاوردهای هنری و صنایع دستی غرفه ی استان کرمانشاه را مثبت ارزیابی کرد.»
در این نمایشگاه که با حضور 13 استان کشور اعم از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، زنجان، کرمان، خوزستان، گلستان، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و مرکزی در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم به مساحت یک هزار و 500 مترمربع برگزار شده است، استان های مختلف ضمن عرضه محصولات هنری خود به ارائه دستاوردها و موفقیت های صنعت هتلداری و بوم گردی خود می پردازند.
دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی تا جمعه 14 دی از ساعت 16 تا 23 در محل در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم برپاست.
 
تصاویر مرتبط
  • اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه