جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 38 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع ‌دستی در پاوه برگزار شد

کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع ‌دستی در پاوه برگزار شد

 

کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع ‌دستی در پاوه برگزار شد
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پاوه از برگزاری کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع ‌دستی با حضور 70 نفر از صنتعگران در این شهرستان خبر داد.
 
به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری کرمانشاه، هادی شریفی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان پاوه، با اعلام این خبر گفت: «این کارگاه با حضور ۷۰ نفر از فعالان عرصه صنایع دستی و متصدیان بخش گردشگری در محل موزه مردم ‌شناسی این شهرستان برگزار شد.»
او ادامه داد: «متأسفانه با وجود صنعتگران بسیار توانا در سطح شهرستان هنوز نتوانسته‌ایم طراحی سنتی صنایع‌دستی را به شیوه اصولی اجرا کنیم. بنابراین باید در این زمینه تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.»
او با تأکید بر برنامه ریزی جهت برگزاری دوره‌های تخصصی‌تری برای صنعتگران، افزود: «هر مقدار صنعتگران ما توانمندتر باشند، صنایع‌دستی شهرستان نیز به همان اندازه توسعه پیدا خواهد کرد.»
کارگاه آموزشی بازاریابی صنایع دستی شهرستان پاوه با حضور خانم دکتر دهقان از مدرسین طراحی سنتی در حوزه صنایع دستی برگزار شد.
 
 
تصاویر مرتبط
  • کارگاه آموزشی طراحی سنتی صنایع ‌دستی در پاوه برگزار شد