سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 39 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
خانه زرشکیان کرمانشاه به بخش خصوصی واگذار می شود

 

  صندوق احیاء و بهره برداری، خانه زرشکیان کرمانشاه را در راستای سرمایه گذاری در مرمت ،احیاء و نگهداری آن از طریق مزایده واگذار می کند

 

اطلاعیه

 

به اطلاع می ساند:

  صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی مزایده شماره 303/97 منتشر شده در روزنامه فرهیختگان مورخ 28/09/97 و 29/09/97  با موضوع سرمایه گذاری در مرمت ،احیاء ،نگهداری و واگذاری خانه زرشکیان(صارم الدوله) واقع در محله فیض آباد روبرروی تکیه بیگلر بیگی با برآورد تعیین شده به میلغ 4000میلیون ریال مدت  زمان مرمت 9 ماه و مدت قرارداد 12 سال با  مبلغ پایه اجاره 3 میلیون ریال برگزار می نماید. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت صندوق احیاء یا با شماره تلفن 02133930049 و یا با سر کار خانم مرادی کارشناس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با شماره تلفن 08338380045 داخلی 224 تماس حاصل نماید.

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه