جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 21 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کارگاه آموزشی توانمند سازی فعالان صنایع دستی در کنگاور برگزار می شود

 کارگاه آموزشی توانمند سازی فعالان صنایع دستی در کنگاور برگزار می شود

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگاور در راستای توانمند سازی فعالان صنایع دستی در نظر دارد کارگاه های آموزشی تخصصی برگزار کند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، فاطمه خدادادی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کنگاور روز یکشنبه 16 دی ماه در گفت و گویی اظهار داشت: «این کارگاه آموزشی در رشته های بازاریابی و نوآوری در صنایع دستی، کارآفرینی، برندینگ و تجارت الکترونیک در صنایع دستی، طراحی سنتی و مبانی طراحی سنتی در حسینیه روستای هدف گردشگری فش (دهکده ملی موسیقی) برگزار می شود.»

او ادامه داد: «این کارگاه تخصصی که برای عموم آزاد و رایگان است، ویژه تولید کنند گان، آموزشگاهها، اعضای شرکت‌های تعاونی، صادرکنندگان و هنرمندان حوزه صنایع دستی خواهد بود.»

خدادادی افزود: «لازم به ذکر است اولویت اعطای تسهیلات، بیمه، درجه بندی، ارتقا، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی با شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی مذکور می باشد» .

کلیه هنرمندان متقاضی شرکت در کارگاههای آموزشی می توانند جهت ثبت نام و هماهنگی از طریق اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری شهرستان کنگاور اقدام نمایند.

 
تصاویر مرتبط
  •  کارگاه آموزشی توانمند سازی فعالان صنایع دستی در کنگاور برگزار می شود