سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/10/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 48 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برتری غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری قشم

 برتری غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری قشم

 مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برتری غرفه صنایع دستی و سوغات این استان در نمایشگاه ملی قشم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشری استان کرمانشاه، جلیل بالایی روز سه شنبه 18دی ماه در گفتگویی با اعلام این خبر اظهار داشت:

دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی در روزهای اخیر در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم برپا شد.

او ادامه داد: غرفه استان کرمانشاه در دو بخش غرفه برتر نمایشگاه و رضایتمندی بازدیدکنندگان به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه شناخته شد و از معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نیز تقدیر به عمل آمد.

وی گفت: غرفه کرمانشاه در این نمایشگاه محصولات هنری و دستاوردها و موفقیت های صنعت هتلداری و بوم گردی خود را در معرض عموم قرار داد.

93 غرفه این نمایشگاه در حوزه‌های ارائه خدمات و محصولات ازجمله صنایع دستی، گردشگری سلامت و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، هتل ها، آژانس های مسافرتی، رستوران ها، اقامتگاه‌های بومگردی و استارت آپ ها حضور داشتند.

 
تصاویر مرتبط
  •  برتری غرفه کرمانشاه در نمایشگاه گردشگری قشم