جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/11/04 نظرات: 0 نظر نمایش: 55 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدیر کل میراث فرهنگی کرمانشاه: با کمبود اعتبار گردشگری مواجه ایم

 مدیر کل میراث فرهنگی کرمانشاه: با کمبود اعتبار گردشگری مواجه ایم

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با بیان اینکه برای معرفی ظرفیت های گردشگری این استان و ارتقا جایگاه آن با کمبود اعتبار مواجه هستیم، امیدواریم محدودیت های اعتباری این حوزه برداشته شود.

 

به گزارش روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه امید قادری مدیر کل میراث فرهنگی کرمانشاه امروز پنج شنبه 4 بهمن ماه در نشست شورای اداری اداره کل میراث فرهنگی که با حضور استاندار کرمانشاه در دفتر کاری مدیر کل برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به مشکلات پرسنل و ساختمان اداری مجموعه میراث‌فرهنگی خواستار نگاه ویژه استاندار به این دستگاه هستیم.

او تصریح کرد: با توجه به نگاه خاص مدیریت ارشد استان به مقوله گردشگری ما نیز تمام توان خود را برای تحقق توسعه گردشگری استان به کار خواهیم برد.

قادری ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه یک عقب افتادگی تاریخی به لحاظ تخصیص اعتبارات داشته است که به مشکلات این مجموعه دامن زده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با بیان اینکه در سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

سهم ما خوب نبوده، اضافه کرد: در حوزه گردشگری انتظار داریم محدودیت های اعتباری برداشته شود.

او خطاب به استاندار کرمانشاه بیان داشت: انتظار داریم در حوزه اشتغال فراگیر سهم ویژه ای برای ما به ویژه در حوزه گردشگری دیده شود.

قادری در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات سرمایه گذاران روزانه رصد و برای رفع آنها تلاش می شود.

 در این نشست معاونین اداره کل و سهتن از روسای ادارات شهرستان های این اداره کل با بیان گزارش هایی از وضعیت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، مشکلات این اداره کل و راه کارهای برون رفت از آن را برای استاندار کرمانشاه بیان کردند.

 
تصاویر مرتبط
  •  مدیر کل میراث فرهنگی کرمانشاه: با کمبود اعتبار گردشگری مواجه ایم