سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1397/12/05 نظرات: 0 نظر نمایش: 54 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
💠معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مصوبه هیات دولت نشان دهنده حمایت های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بخش خصوصی و فعالان صنعت گردشگری است.

💠معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مصوبه هیات دولت نشان دهنده حمایت های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بخش خصوصی و فعالان صنعت گردشگری است.

 

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مصوبه هیات دولت نشان دهنده حمایت های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بخش خصوصی و فعالان صنعت گردشگری است.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه فهیمه روشن معاون سرمایه گذاری و تامین منابع این اداره کل امروز یکشنبه 5 اسفند 97 اظهار داشت: کلیه تاسیسات گردشگری بر اساس ماده 8 قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی از هر حیث مشمول تعرفه های بخش صنعت هستند که این معافیت توسط تمام دستگاههای ذیربط اجرا میشود اما اداره گمرک با استناد به ماده 119 قانون امور گمرکی مصوب سال 1390 که اعلام کرده بود معافیت شامل تجهیزات مربوط به خط تولید میشود و تجهیزات گردشگری مربوط به خط تولید نیست این ماده قانونی را اجرا نمیکرد که خوشبختانه با پیگیری و تلاش های مستمر دکتر مونسان معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و همکاران محترمشان در ستاد مرکزی هیات دولت معافیت واردات تجهیزات و ماشین آلات مربوط به حوزه گردشگری را که مشابه داخلی ندارند تصویب کرد.
 
او تصریح کرد: این مصوبه موجب کاهش قیمت تمام شده و تسهیل واردات تجهیزات گردشگری خواهد شد که ارتقا سطح خدمات ارایه شده به گردشگران را در پی دارد.
 
روشن اضافه کرد: خوشبختانه با اقداماتی که در حال انجام است شاهد هستیم که گردشگری جایگاه خود را کشور به دست آورده و همه ارکان جامعه به اهمیت این صنعت اشتغالزا پی برده اند.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت های دولت تدبیر و امید از صنعت گردشگری شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت در کشور باشیم و استان کرمانشاه نیز با دارا بودن بیش از 93 هتل ،هتل آپارتمان،مهمانپذیر و واحدهای پذیرایی بین راهی از منافع این معافیت در راه توسعه خدمات گردشگری بهره مند گردد.

 

 
تصاویر مرتبط
  • 💠معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مصوبه هیات دولت نشان دهنده حمایت های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بخش خصوصی و فعالان صنعت گردشگری است.