دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/06/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 377 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور ر کرمانشاه گشایش یافت

نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور ر کرمانشاه گشایش یافت

نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، جمع دیگری از مدیران استان و هنرمندانی از سراسر کشور، نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی کشور در کرمانشاه آغاز به کار کرد.

پروانه حیدری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کرمانشاه در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: این نمایشگاه از امروز 29 شهریور دایر شده و تا روز دوم مهر ماه به مدت 5 روز جهت بازدید علاقمندان دایر است.

وی افزود: در این نمایشگاه هنرمندانی از سراسر کشور حضور یافته اند، که هنرمندان استانهای مختلف کشور در 58 غرفه و هنرمندان مربوط به استان کرمانشاه نیز در 58 غرفه در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه یک غرفه نیز به عنوان غرفه برتر انتخاب شده و از هر استان و هر رشته صنایع دستی یک اثر ویژه و برتر در این غرفه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و در پایان نیز با حضور داوران و کارشناسان سازمان میراث فرهنگی برترین آثار تولیدی و عرضه شده در این نمایشگاه معرفی و انتخاب خواهند شد.

حیدری خاطرنشان کرد: برپایی کارگاه آموزشی بازاریابی و صادرات صنایع دستی با همکاری اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از دیگر بخش های این نمایشگاه سراسری خواهد بود.

وی ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از 16 صبح تا 22شب و در روزهای تعطیل از 10 تا 22 عنوان کرد.

 
تصاویر مرتبط
  • نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور ر کرمانشاه گشایش یافت