دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/06/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 326 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فروش حلقه مفقوده صنایع دستی است

فروش حلقه مفقوده صنایع دستی است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه یکی از حلقه های مفقوده تولید و توسعه محصولات صنایع دستی بازاریابی و فروش محصولات عنوان کرد و تصریح کرد: نمایشگاه های دائمی ، محلی و سراسری با همین هدف برگزار می گردد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، مهندس جلیل بالایی در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه برگزار شد افزود : خرید محصولات صنایع دستی کمک ویژه ای به توسعه و اقتصاد خانواده ‌های صنایع دستی خواهد یود .
جلیل بالایی صنایع دستی را مثال قطعی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: شاخص های اقتصاد مقاومتی شامل ؛ مردمی بودن ، درون زا بودن و دانش محور بودن را می توان به عینه در صنایع دستی مشاهده کرد .
وی با بیان اینکه در جامعه و کشور رقم دقیقی از صنعتگران صنایع دستی وجود ندارد تصریح کرد: 30 هزار نفر در استان کرمانشاه آموزش صنایع دستی دیده اند .
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تاکید کرد: از سهمیه 70 هزار نفری اشتغال صنایع دستی کشور تا پایان سال 96 استان کرمانشاه تعهد ایجاد 4 هزار شغل از بخش صنایع دستی را پذیرفته است .
 نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی تا 2 مهر ماه دایر می باشد و در 116 غرفه به ارائه محصولات هنرمندان 60 رشته صنایع دستی از سراسر کشور خواهد پرداخت.
 
تصاویر مرتبط
  • فروش حلقه مفقوده صنایع دستی است