سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/08/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 261 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نگاه مدیریت ارشد استان کرمانشاه به گردشگری عمیق و بلند نظرانه است

نگاه مدیریت ارشد استان کرمانشاه به گردشگری عمیق و بلند نظرانه است

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، نگاه مدیریت ارشد استان به توسعه صنعت گردشگری را عمیق و بلند نظرانه توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، دکتر یوسف شاه حسینی در نشست بررسی توسعه بوم گردی در استان کرمانشاه که با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی و توافق های ملی گردشگری کشور و بخشداران و مدیران میراث فرهنگی استان برگزار گردید، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید رویکردهای اقتصادی و توسعه ای کشور با یک تعمق و انسجام خاصی شکل گرفته است که بدور از هرگونه شتاب زدگی و هیاهو امور را پیش می برد.
وی افزود: خوشبختانه استاندار کرمانشاه با افق های بلند به مباحث توسعه ای استان نگاه می کند و برنامه توسعه استان با یک دور اندیشی خاص دنبال می شود.
شاه حسینی با اشاره به جایگاه شاخص گردشگری در برنامه توسعه ای استان کرمانشاه، تصریح کرد: در عرصه گردشگری طرح های عمیق با نگاه بلند نظرانه دنبال می شوند.
وی باور داشتن به قدم های بلند را یک نکته اساسی برای مدیران استان دانست و گفت: اگر به قدم های بلند باور نداشته باشیم قطعاً در آینده به همین مشکلات کنونی دچار خواهیم شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، نقش بخشداران را به عنوان سربازان خط مقدم توسعه کشور در پیشبرد برنامه های دولت بسیار مهم دانست و گفت: بخشداری ها در مسیر توسعه وظیفه بسیار خطیری دارند که اگر به درستی انجام گیرد بسیاری از مشکلات موجود رفع خواهد شد.
سشاه حسینی در خاتمه تاکید کرد: بخش داری ها در شناسایی ظرفیت های بومی و محلی نقش بسزایی دارند که در مسیر توسعه بوم گردی روستایی می تواند بسیار راه گشا باشند.
 
تصاویر مرتبط
  • نگاه مدیریت ارشد استان کرمانشاه به گردشگری عمیق و بلند نظرانه است