شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/08/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 608 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جشنواره انار چینی روستای ساتیاری پاوه برگزار شد

جشنواره انار چینی روستای ساتیاری پاوه برگزار شد

تور یک روزه جشنواره انار چینی روستای ساتیاری پاوه با حضور 130 نفر عکاس و گردشگر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، هادی شریفی رییس میراث فرهنگی پاوه با اعلام این خبر گفت: این تور یک روزه با همکاری آژانس خدمات مسافرتی الیت کرمانشاه، مدیریت اکوکمپ ساتیار و باغداران روستای ساتیاری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه برگزار شد.
وی با بیان اینکه بیش از 130 نفر عکاس و گردشگر در این تور یک روزه حضور داشتند اظهار داشت: این برنامه در جهت رشد صنعت گردشگری با حضور خبرنگاران وعکاسانی از سرتاسر استان برگزار گردید.
شریفی تصریح کرد: انار به عنوان یک پتانسیل و ظرفیت گردشگری برای شهرستان پاوه این قابلیت را دارد که با برگزاری جشنواره های متعدد گردشگران را به این سمت بکشاند.
وی افزود: خوشبختانه در حوزه بوم گردی شهرستان پاوه در سطح استان پیش رو بوده است و الان تقاضاهای متعددی برای احداث اقامت گاه های بوم گردی وجود دارد.
رئیس اداره شهرستان پاوه در خاتمه از برگزاری جشنواره انار در روستای زردوئی پاوه خبر داد و گفت: خوشبختانه رقابت مثبتی در منطقه برای جذب گردشسگران شکل گرفته است که در آینده نزدیک می توان شاهد شکوفایی این صنعت در شهرستان پاوه بود.
 
تصاویر مرتبط
  • جشنواره انار چینی روستای ساتیاری پاوه برگزار شد