شنبه ، 02 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/09/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 356 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
صنعت گران بازنشسته و ازکار افتاده صنایع دستی مستمری می گیرند

قابل توجه صنعتگران بازنشسته، از کار افتاده و مستری بگیران صنایع دستی

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، پیرو بخشنامه ارسالی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی کشور، افراد دارای شرایط ذیل از مزایای مستمری به مبلغ ماهانه 600 هزار ریال ( شصت هزار تومان) بهره مند می شوند.

1_ کمک مشمول این نامه به هنرمندانی تعلق می گیرد که بنابر دلایلی از قبیل کهولت سن، عائله مندی، بیماری، از کار افتادگی و نیاز اقتصادی قادر به تامین حداقل معاش خویش نبوده و از محل دیگری مستمری دریافت نکنند.

2_ بررسی درخواست ها بر عهده شورای ارزشیابی هنرمندان کشور است.

3_ پس از بررسی نهایی توسط شورای ارزشیابی، تصمیم نهایی توسط شورای مذکور انجام و مراتب به تایید شدگان نهایی اعلام می گردد