چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/10/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 270 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تسلیت مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با صدور پیامی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
رحلت جانسوز و عروج ملکوتی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، روحانی مصلح، عالم مجاهد، انقلابی و مبارز نستوه و یار دیرین امام خمینی رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری که سال های عمر گرانقدر خویش را در راه مجاهدت و خدمت برای پایداری و پاسداری از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی صرف کرده است، بدون تردید اندوهی سترگ را برای ایران و ایرانیان به جای گذاشت. ایران اسلامی در شب شهادت امیر کبیر بزرگ مردی را از دست داد که به عنوان الگوی تدبیر و درایت، صبر و استقامت سال ها در قامت استوانه استوار نظام نقش و جایگاه بی بدیلی در سپهر سیاسی کشور ایفا کرد.
حافظان میراث فرهنگی، هنرمندان صنایع دستی و فعالان گردشگری استان کرمانشاه این ضایعه بزرگ را به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی ، علما و مراجع بزرگوار تقلید، خانواده گرامی ایشان و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان، رحمت واسعه‌ی الهی و علو درجات، برای ایشان مسألت می نماید.
 
جلیل بالایی
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه
 
تصاویر مرتبط
  • پیام تسلیت مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی